יום שלישי, 6 בינואר 2015

על הלידה

הכירו את רוני אייזנברג המהממת 
יש לי 4 פוסטים מוכנים שאני רוצה לחלוק איתכם כבר חודש וחצי.
אבל.... חיכיתי. חיכיתי למשהו משמעותי שהיה עתיד להתרחש בחיי
והנה לפני שלושה שבועות הגיחה החוצה הגברת רוני אייזנברג, בתי הקטנה. 
הלידההלידה הייתה קשה מאוד ולא הלכה כפי שציפיתי. 15 שעות הזויות בחדר לידה שבסופו של דבר התדרדרו לניתוח קיסרי חירום שבמהלכו לא נתנו לבן אדם הקרוב אלי בתבל להיות נוכח, בעלי היקר והאהוב שבלעדיו הייתי מתאבדת לדעתי (טוב, גם לא הייתי בהריון בלעדיו :) ).
בואי נגיד שאופוריה גדולה ותחושות העצמה נשית ממש לא ליוו אותי, גם את אלוהים לא ראיתי במהלך הלידה. מה שראיתי זה מלא רופאים נלחצים וצועקים סביבי, צלילים מטרידים של מיכשור רפואי ודמעות, הרבה הרבה דמעות שבגללן אפילו לא הצלחתי לראות את רוני כשהוציאו אותה. התחלתי לבכות בתחילת הניתוח והבכי הרע הזה נמשך שבוע שלם כמעט. חשוב לי לספר את זה כי אני בטוחה שיש עוד בנות שמרגישות כך וזה בסדר! לא כולן מסיימות את הלידה באורגזמה טרנס-אטלנטית.
באופן כללי זה נראה לי הזוי שנותנים לבן אדם ללא שום הכנה לניתוח להיות ער במהלך כל התהליך אז פאקינג מה שאני עם אפידורל???????? אמא'לה איזו אכזריות!!!
בלי אוזניים???? לא קונה
אלוהיםשלום אלוהים! האינסוף, הכל יכול וכו'....
רציתי לעדכן אותך באיזה עניין אם אנחנו כבר כאן מדברים: העניין הזה של הלידה קצת לא..... איך אגיד את זה? לא להיט, בכלל לא. מסורבל מדי, כואב מדי. אני מציעה שתעשה חישוב מסלול מחדש ותציע לנו בני התמותה איזו דרך חלופית.
ואם כבר מדברים על ליקויים בתכנון, מה העניין הזה של 9 חודשי הריון???? זה ממש יותר מדי! תקצר אבא'לה, הרגת אותי. 
תולדות ההיסטרייה והצרכנות הלא נבונהילדכם הראשון הגיע לעולם???? יופי, מעכשיו באופן רשמי מותר לכם להיות היסטריים בלי פרופורציה. להגיד לאנשים להתקלח לפני שהם נושמים ברדיוס של קילומטר ליד התינוק. להכות כל מי שנוגע בעגלה ולא לפתוח את הדלת כשדודה לא קרויה הגיעה לביקור. 
לפני הלידה היינו הצרכנים הכי נבונים שיש, לא קנינו כולם מלבד עגלה!!! דודה של א' סיפקה לנו את כל הציוד ה"כבד", אחיות שלי את הלבוש בקיצור היינו מסודרים ואז............... רוני הגיע וסופר פארם הפך להיות הבית השני שלנו. אז זוג שעד כה היה מנגב את התחת עם נייר שיוף קנה השבוע מחמם מגבונים!!! כן, כן, זה בדיוק מה שקנינו (בושה). 
עוד כמה טיפים לאם הטרייה:
 • תחילה התחייבנו שלא נקנה לה בגדים וורודים בכלל ואפילו יצאנו מבית החולים בחליפה כחולה מה שגרם לכולם לחשוב שהיא זה הוא. מפה לשם הבית שלנו נראה כאילו ברבי הקיאה פה . גם לך זה יקרה אל תתנגדי כפרה 
 • אילו היה ניתן לקנות מכשיר חיטוי כזה כמו שיש בכור האטומי ולהציבו בכניסה לבית, סופר פארם הייתה עושה קופות הרבה יותר גדולות.
 • מעכשיו הבית שלך הוא בעצם מכבסה 
 • אין כדורים שיכולים לעזור להיסטרייה שתתקוף אותך בימים הראשונים. הטיפ היחיד שאני יכולה לתת לך זה: כנסי לתינוקייה ותראי איך האחיות זורקות אותם מצד לצד, סימן שהם לא כאלה שבירים
 • לצד המטרנה והסטרליזטור הציבי קפה כי אתם באמת צריכים את זה
 • מהרגע שהיא תצא לאוויר העולם המשפחה תפצח בנסיונות כושלים להבין "אז למי היא דומה". חברים, זה תינוק ותינוק דומה לתינוק שדומה תכלס לחייזר בגלל שהעיניים נורא גדולות ביחס לגוף
 • זה נכון שהתינוק שלך הכי יפה בעולם, אז כנסי לתינוקייה ותמצאי שם תינוקות שבצחוק לא היית חוזרת איתם הבייתה בטח לא להתעורר ולראות אותם לידיך בלילות חשוכים (ובקיצור פרופורציות)
 • גרפסים וקאקי הולכים להיות ההיי-לייט של חייך. תמצאי את עצמך כל היום מצפה להם 


אסכם ואומר שהיה לא קל אבל עכשיו כבר כיף ואנחנו מאוד אוהבים את רוני הקטנה.
מבטיחה לפרסם בקרוב פוסטים שווים במיוחד אשר יפצו על תקופת השתיקה

אלונה

2 תגובות:

 1. אלונה את אלופה, פוסט מקסים ומרגש! תהני בחופשת הלידה...

  השבמחק
 2. המון מזל-טוב, אלונה :-)
  מקווה שהשנתיים הקרובות יעברו עליכם עם כמה שיותר נחת וכמה שיותר שעות שינה.

  השבמחק