יום שבת, 29 ביוני 2013

אופנה/ גברים ומה שביניהם


מכירים את זה שאתם מודעים למשהו כל חייכם אבל יש רגע אחד שפתאום האמת מכה חזק על פרצופכם?

זה בדיוק מה שקרה לי לפני כשבוע. שכבתי בביתי קודחת מחום 40 מעלות מבולבלת ומיללת על מר גורלי, בן זוגי בדיוק נכנס לחדר כדי להניח את כוס התה שהכין לי ונעמד אלי עם הגב ואז !!!!! קלטתי את המשפט הבא על גבו "מערכת גילוי וכיבוי אש". גופי החל להשטף גלים קרים של זעה ללא קשר למחלה.
ניערתי את עצמי אך הצבע הירוק זוהר של חולצת הטי לא הותיר כל מקום לבלבול, המילים נותרו במקומם.
להלן ראיה מס' 1 בתיק חנונוב נגד אייזנברג
ואז הבנתי שהולך להיות פוסט בנושא.
אנוכי מודה באשמה, בתור אישה שתלטנית וחופרת כמו כולן. ברגע שהרגשתי שהקשר בינינו מספיק רציני יש לי את הלגיטימציה להתערב לאהובי בארון ובהחלטות האופנתיות שלו. הבחור מצידו לא התנגד יותר מדי מאחר והסידור היה נוח מאוד מצידו. הוא לא אוהב שופינג כמוני ומה אכפת לו לפתוח את הארון מדי פעם ולגלות פריטים חדשים. תפקידו הוא רק להוריד את הטיקט וללבוש (במקרים מסויימים הוא מקבל את הבגדים כבר ללא טיקט, הנשים הבזבזניות שבינינו יבינו מדוע).
אבל יחד עם כל הסידור הנוח הזה מתנהל לו עולם שלם אשר אינו עבר את הפיקוח שלי. מדי פעם א' יוצא מהחדר מקושט באיזו חולצת טי הזויה במיוחד ובגלל שאינני רוצה שהילד יחזור בו מהצעת הנישואים אני מחייכת במבוכה ומנסה לבלוע את הצפרדע.
העולם ההזוי הזה מתאפיין בצבעים זוהרים (כי זה סטוק בד שנתקע במפעל וחייבים להעיף), קופירייטרים כושלים ועיצובים משונים. אם לבחון את אוסף חולצות הספורט של אהובי אפשר לחשוב שהוא מייקל ג'ורדן לפחות (אם מתעלמים מהעובדה שזהו יום ספורט בחסות המתנ"ס של כוכב יאיר).
עכשיו את זאת שיושבת אי שם מול המסך וחושבת "לי זה לא יקרה". אחותי, תשאלי אותו איפה תחתוני המזל שלו ואל תופתעי אם הוא ישלוף בוקסר מרופת עם מיקי מאוס.
וזה לא שאני חושבת שגברים הם נטולי סטייל, ישנם אינסוף מעצבים מוכשרים אשר בילדותם לבשו את השמלות של אמא, שחקו באיפור ובכו כשנדבקו גרגרי חול לידיהם בים. מדובר על הגבר הסטנדרטי, זה שמלכלך לך את הכיור באמבטיה.
הרונלדו הביתי שלי

גרפיקות הסטוקים של שנות ה90 כשווקטורי עוד היה מגניב

מזכרת מבר המצווה של הבן דוד

החלק הקדמי של השי המקסים מהבר מצווה

הייתי ממליצה להנהלת המתנ"ס של כוכב יאיר קודם לפטר את הקופירייטר ואז לקבור אותו לפחות 5 מטר מתחת לאדמה, שלא יצא חס וחלילה

אהבתו האמיתית של א'- מאיר אריאל. כשהוא במצב רוח מרומם הוא שם לי את "זרעי קיץ"


בנות ראו כי הוזהרתן

באהבה
בלונה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה